| Andreea_6283 a întrebat:

happy cum pot sa sterg toate situ-rile pe care am intrat? plzzz HELP! Fundoi >:-

5 răspunsuri:
| CataaaaLinaaa a răspuns:

De pe mozilla : Dai pe Istoric la Arata tot istoricul. Dupa dai Ctrl + A si dai Delete.

| CristinaLorena a răspuns:

Salut! `
1.Deschide pagina de internet
2.Vezi ca pe o bara scrie : Favorites...
3. Apasa pe Favorites
4.Acolo scrie : Favorites | Feeds | History
5. Apasa la History
6.Si acolo iti alegi de cand vrei sa stergi : Azi | Acum 2 saptamani |...
Funda?

| CristinaLorena a răspuns:

Salut! `
1.Deschide pagina de internet
2.Vezi ca pe o bara scrie : Favorites...
3. Apasa pe Favorites
4.Acolo scrie : Favorites | Feeds | History
5. Apasa la History
6.Si acolo iti alegi de cand vrei sa stergi : Azi | Acum 2 saptamani |...
Funda? `

| ankybc a răspuns:

Apasa pe ctrl+shift+h si da la today dai click dreapta pe site pe care vrei sa-l stergi si sterge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Google Chrome,intrii la setari=>istoric=>undeva in dreapta scrie editati elimente,dai click acolo si apoi=>stergeti toate datele de navigare si astepti sa se stearga, sper ca ai inteleshappy
Pa, pa!