| TPU.ro a întrebat:

Astazi am deschis o noua rubrica pe blog: guest posturile. Avem placerea de a o avea drept prima invitata pe Ruxandra (Ardnaxur1961), o doamna profesoara deosebita care face parte din comunitatea noastra inca din 2009. Va invitam sa o cunoasteti mai bine prin intermediul guest postului sau (un post excelent de altfel!) in care ne povesteste despre cartile copilariei sale. Enjoy it! http://www.TPU.ro/blog/?pe=2215

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Am citit deja! Felicitari pentru initiativa si toata stima doamnei Ruxandra! Sper sa-si arunce o privire acolo cat mai multi copii.

| aliceinchains a răspuns:

Am văzut postul de pe blog puțin mai devreme, am lăsat și-un comentariu acolo. Foarte bună inițiativa. Demnă de lăudat! La cât mai multe postări de acest gen.

| Tsunade99 a răspuns:

Frumos! Aveti si niste ideei noi si bune...bravo voua!

| harciog a răspuns:

Am intervenit si eu cu ceva mai nesemnificativ. Felicitari pentru blog.

| RфZaημtzα a răspuns:

Citii si eu.Foarte frumos! O apreciez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data am citit "Ghid prost" in loc de "Guest post"...A naibii "romgleza" asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finally, ceva cu adevarat de apreciat pe blog. Si pentru ca Andraxur a facut niste recomandari, va dau si aici link-ul uneia dintre cartile recomandate de ea http://www.scribd.com/doc/11560732/Radu-Paraschivescu-Ghidul-Nesimtitului pentru lecturare. Eu zic ca merita s-o cititi si eventual, ulterior sa v-a dat cu parerea.