| TPU.ro a întrebat:

Avem bucuria sa va prezentam unul din membrii comunitatii noastre, care a obtinut cu adevarat o performanta la examenul de Bacalaureat din acest an; media examenului fiind 10.
Numele utilizatorului este arysa, pe numele ei adevarat Maria, http://www.TPU.ro/utilizator/bxou.
Echipa TPU.ro o felicita pentru rezultatele obtinute si va invitam si pe voi sa faceti acelasi lucru. Este un membru care face cinste comunitatii noastre, un exemplu pentru cei care doresc sa obtina rezultate excelente la urmatoarea sesiune de Bacalaureat.
Felicitari, Maria si tuturor celor care au luat Bacul cu note bune si succes la admitere!

141 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Felicitări, Maria şi ceilalţi, câteva zeci-sute de utilizatori, care în mod sigur există şi care se pot mândri şi ei cu rezultate foarte bune obţinute la Bacalaureat! Felicitări, copii!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ma alatur celorlalti utilizatori, te felicit si iti urez succes in continuare la studiile universitare. Se adevereste ce am spus in unele postari, nu toti copiii sunt slabi la invatatura si golani, sunt destui si buni, doar ca acestia nu sunt mediatizati. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Bravo ...esti un exemplu!
nu pune la suflet comentariile rautacioase scrise de unii useri!
. esti mai presus de ei!

| justitiarul a răspuns:

Felicitari sincere Maria! Sper ca cei de aici sa iti urmeze exemplul.
Cristina? O vrem expert TPU pe Maria.Se poate? Multumim!

| justitiarul a răspuns:

@TuristulVirtualDebusolat laughingEsti total debusolat!
1.Ce legatura are sefia de promotie a unei facultati cu ce sarbatorim noi aici? Probabil ai picat bacul de inteligent ce esti si de aia dai cu mucii in fasole. Fata asta a facut un lucru nemaipomenit pentru ea:a reusit sa ia 10 la trei materii extrem de grele si deloc banale(vezi kongeriket).
2.Are in fata o facultate de terminat si de unde stii tu ca nu o vom sarbatori peste trei ani ca fiind sefa de promotie a acelei facultati?
3.Antiteme e tip.
4.Cum sa fuga la teme cand e vacanta?
5.Semeni tare mult in exprimare cu un alt user de aici adeptul diacriticelor:"fugi la teme",, stai jos 4"...hmmm...probabil ma insel eu!

| TPU.ro explică:

Salut,
Am rugat-o pe Maria sa ne trimita un scan dupa acte doveditoare, le-am verificat pe site-ul Ministerului Educatiei si le-am validat.

| Alyra a răspuns:

Felicitări Maria! Îţi doresc mult succes şi la facultate! happy

| Eღilia62 a răspuns:

Wow Felicitari, Maria!

| denyiuly a răspuns:

Felicitari maria! si succes mai departe

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce a ajuns Bacalaureatul! Cand cineva ia 10 devine stire nationala...

| bianca9422 a răspuns:

Buna tuturor!
Sincere felicitari Maria si mult succes in continuare!

Ma bucur sa aud ca avem astfel de oameni in comunitatea noastra.

| aliceinchains a răspuns:

Maria, sincere felicitări! Meriți!
Subscriu pe ScurtCircuit.

| Vizitiul a răspuns:

Mai inveti sa pui virgula inainte de conjunctiile coordonatoare adversative (ci, dar, insa, iar) si sa scrii "voiai" in loc de "vroiai". Felicitari, totusi, avand in vedere promovabilitatea scazuta din anul curent. Apropo, astept sa ma cinstesti c-o bere, de dragul corigentelor mele din liceu.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Felicitari, Maria, si ma bucur ca poti fi un exemplu pentru toti adolescentii de pe TPU. Sunt sigura ca acest inceput bun al vietii tale va fi confirmat de evolutia ta ulterioara si ca vei fi un om implinit, fericit si care se va bucura de rezultatele muncii sale.

| Radioactive a răspuns:

Sincere felictări! S-o ţii tot aşa! Eşti o adolescentă-model a societăţii de astăzi. Meriţi toată stima! Şi în legătură cu geniile comunităţii noastre care merită toată mila şi consideră un astfel de caz ''tocilăresc'', după părerea mea, puteţi să vă duceţi în deşteptăciunea lu' peşte, de unde vă trageţi! Cu educaţia şi IQ-ul vostru de Hi5, o să încercaţi mereu să vă băgaţi şi voi în seamă pe unde mai puteţi, să stârniţi râsete şi să ne faceţi pe noi să încercăm să vă explicăm că o astfel de fată e o raritate într-un mod excelent de bun, că îţi trebuie ambiţie şi minte pentru a atinge o astfel de performanţă. Faceţi faţă cu realitatea, unde suntem populaţi de astfel de specimene precum voi, care nu apreciază un lucru bun! Dacă se iau unii la bătaie în faţa voastră, în loc să aplanaţi conflictul, voi îi încurajaţi, nu? Dar în schimb, când daţi de un elev cu 10 la BAC îl huiduiţi bănuiesc. Sunteţi doar geloşi că nu sunteţi în stare să realizaţi ce a realizat Maria. Nu înseamnă că e tocilară fără viaţă socială, ci că, pe lângă distracţiile care au parte în viaţa noastră, se mai ocupă şi de carte, nu ca voi! Sunteţi jalnici, nu e nevoie să vă enumăr, căci vă cunoaşteţi şi singuri.
Mai bine vă vedeaţi de treburile voastre! Cum era o vorbă: Mai bine să taci şi să dai impresia că eşti prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu! Spor la înţeles!

| CautNume a răspuns:

Bv ei dr doar unu` din tot sit-ul asta?

| Skylerx a răspuns:

Aveți dreptate! Maria, nimeni nu ia 10 la Bacalaureat. Eu am 13 ani și nu știu ce înseamnă Bacalaureat cu adevărat. Trebuie să fim conștienți că sunt pe site zeci de mii de utilizatori care au luat Bacalaureatul, cu 10. Felicitări tuturor!

| MasterOfDisaster a răspuns:

batting eyelashes bravo maria! am auzit ca au fost doar 64 note de 10 la bac-ul de anul acesta.
cu siguranta meriti felicitarile din plin.un 10 nu se ia fara mult munca happy

| Psihoyounger a răspuns:

Felicitări Maria! Eşti un adevărat exemplu pentru cei care vin în urma ta!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Felicitari, tie si tuturor celor care au promovat cu note mari!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Fiica lui Satan, esti doar o tuta, cu un raspuns tembel.

| PredatoR a răspuns:

Tocilara...laughing

| aladinbeci a răspuns:

Maria iti transmit sincere felicitari pentru frumoasa ta performanta de la Bacalaureat.Iti doresc sa devii studenta la facultatea la care doresti si sa o absolvi cu medie foarte mare(sper sa fie tot 10, ar fi grozav!). Bafta multa in studentie, dar pana atunci vacanta placuta! Bravo!

| smile20000 a răspuns:

Bravo tie! Esti printre Foarte putinii care au luat 10winking

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Felicitari!
Suntem foarte mandri de tine Maria!
Tin-o tot asawinking!

| Malphas a răspuns:

Când oi da eu bacul... îl iau cu 11!

| Miina a răspuns:

Felicitari Maria, tine-o tot asa>:d

| Zazu a răspuns:

Felicitari!
Pentru viitorii experti:spor la funde, cat mai multe raspunsuri pentru a acumula puncte, multe conturi si o viata indolenta linistita.
http://www.youtube.com/watch?v=joGlR1Ra5a0

| Graphee a răspuns:

- Sincere felicitări pentru asemenea performanţe, este un exemplu bun de urmat.

Numai bine.

| elasexygagica a răspuns:

Sunt curioasa daca aceasta medie de 10 ii va asigura vreon job in care sa nu moara de foamehee hee, oricum la angajare ii doare in 14 de nota de la bac, conteaza sal ai luathappy