| anonim_4396 a întrebat:

Userul TPU.ro incalca regulamentul site-ului cu nerusinare. Priviti ce postare a facut, postare care nu este o intrebare, si care prezinta multe greseli gramaticale.
http://www.tpu.ro/......-examenul/
La ce sa ma astept din partea adminilor, daca tocmai ei incalca regulamentul?
Ii reamintesc userului TPU.ro faptul ca regulamentul prevede si urmatorul avertisment:
"Nerespectarea a regulilor minimale de functionare a TPU.ro poate duce la stergerea conturilor." Pana si regulamentul este scris incorect.
Deci, rog userul sa-si sterga contul.

16 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Tu vrei sa ramai fara cont aici? Te pui rau cu doamne-doamne al siteu-lui?

| justitiarul a răspuns:

straight face Si tot continui... abia te-am prins ca amic vrei sa te pierd? Drace!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu ti-am mai spus tie: ai limbrici, omule!
Userul cu pricina e complet depasit de situatie. Aminteste-ti ca am citit timp de 4 luni aceeasi postare pe blog.
Acum, site-ul merge ca naiba, nu se mai incarca intrebarile, nu se mai poate vota, iar blogul ne povesteste despre o campanie umanitara.
Postarea pe care o mentionezi tu putea fi pusa pe blog, unde chiar isi avea locul. Numai ca adminii, care se schimba mai des decat...batistele (ce lady sunt!), nu cred ca au citit regulamentul propriului site.
Ceea ce faci tu cu postarea asta, ceea ce incercam unii dintre noi raportand prostii este munca in zadar. Pacat!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ha...ha...au mai avut o postare Kron, aceea in care urau "La multi ani " unui user de pe TPU. A fost raportata de catre cativa utilizatori si a disparut instant laughing

| Dmonik a răspuns:

Sa o raportez ca nefiind intrebare? tongue
S-a facut!

| harciog a răspuns:

Bine ca mai uit eu sa pun cite o virgula, o cratima sau un punc si toata atentia este abatuta intracolo.Restul ce mai conteaza?

| blondissima a răspuns:

Kron, rolling on the floor tu chiar crezi ca poti schimba ceva? Le poti explica multora ce-i evident si tot nu vor intelege. Stii ce ai in comun cu Don Quijote de la Mancha?

| blondissima a răspuns:

Kron, gresit. Amandoi puneti suflet in lupte inutile.winking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tot site-ul ăsta e greşit de tot.
Măcar când era Raluca nu apăreau aşa multe greşeli din partea adminilor iar raportările erau respectate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vad doar typo-uri, nu greseli gramaticale! ("Feliciatari","admintere"). Asta e, n-au fost vanatori de greseli pe la acea intrebare. Sa-mi fie rusine, mie, dar si altora, ca am raspuns fara sa atentionam administratorul ca-si incalca propriul regulament! rolling on the floor
Recunosc ca mai bine era o postare pe blog, nu o intrebare(care nu e). Raportezi in zadar intrebarile userului TPU.ro pentru ca le va reposta! Pe 1 iulie a mai avut loc ceva de genul asta. Au raportat unii intrebarea, dar a pus-o la loc! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ScurtCircuit, si asta este tot typo? Ex.: "Feliciatari, Maria si tuturor celor care au luat...". N-oi fi eu Pruteanu, dar nici astia nu sunt demni de luat in seama prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blondi, nu ma astept la schimbari venite din partea unor personaje care nici macar regulamentul nu au putut sa-l scrie corect laughing
Cat despre Don Quijote, sa stii ca n-avem altceva in comun decat trei randuri de ridichi, unu' de usturoi si-o galeata ruginita.
P.P. Cel putin eu nu ling fese pe TPU, iar atunci cand am de spus ceva o fac, nu tac asa cum fac multi "invatati si eruditi" ai site-ului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@TuristulVirtualDebusolat, vad ca inca n-ai gasit busola. Mai cauta... mai insista.
Am o nedumerire. De ce taci atunci cand vorbesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mihaela31, si a aparut iar!
Vad ca TPU.ro a editat intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Turistu', eu postez INTOTDEAUNA fara sa citesc in prealabil raspunsurile altor useri, apoi fac un tur de orizont pentru a vedea reactiile lor. Ma bucur ca nu sunt singurul care "da cu parul' ". Cat despre lauri, nu-ti pot ceda ceva ce n-am avut/dorit. Pune-i la borcan, pentru la anul'!
@justitiarul, niciodata nu m-am avut bine cu admin-ul TPU, dar in ultimul timp incep sa regret faptul ca n-am ciupit-o de fundulet pe Raluca, poate ma alegeam cu ceva fain intre doua perechi de palme laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai dar ti s-a pus pata!laughinglaughing
In fine si asa numai certuri au fost acolo mai mult decat felicitari!
Dar cine stie unde te duce perseverenta!smug
Fii puternic pana la moarte! Ori pana in 2012 ca o sa vina ceilalti cu intariri! Macar sa ramai in istorie ca ai fost gladiator un an pentru vointele tale!winking