| LoVeMyGiRL a întrebat:

Buna am o intrebare legata de TPU.de ce de fiecare data cand pun contul pentru prima oara imi spune sa mai incerc si eu incerc simi spune ca parola nu e valabila dar nu stiu ce sa fac ori am uitato si cred ca are o problema iar de fiecare data cand incerc la fel...crying
a si nu de la contul asta este altul era asa :LoLiPoP
si aveam o poza cu o fata cu manusi rosii si ear emo a si aveam multe funde eram expert TPU
va rog mult ma ajutati?
funda
mare!

1 răspuns:
| RainUmbrella a răspuns:

Pai si mie mi se intampla la fel. Nu stiu de ce probabil e o problema TPU. De fiecare data cand mi se intampla asa incerc de mai multe ori! Pune parola de mai multe ori ca intr-un final o sa mearga!