| andreimada a întrebat:

sad am pus o intrebare si am primit raspunsuri la acea intrebare..Si acum nu ma lasa sa vizitez notificarilesad. Daca dau clik pe o notificare ma trimite direct pe prima paginasad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca intrebarea ta nu respecta regulamentul si a fost stearsa de un moderator. Daca esti 100% sigura ca respecta regulamentul (mai citeste-l de 2-3 ori), scrie la rubrica de Contact din dreapta sus si un admin va repune intrebarea pe site in cel mai scurt timp (10-15 zile maxim)

| andreimada explică (pentru Brigaela):

Multumesc de raspuns! tu ai castiga!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca intrebarea sa fi incalcat regulamentul si a fost stearsa.