| AlleSiAtat a întrebat:

Am si eu o remarca la intrebarea din oracol.

In caz ca nu o stiti: Valul islamic ar trebui sau nu interzis in tara noastra?

Pai, draga TPU, ce fel de intrebare este asta?! Acum iarasi se vor porni razboaie si comentarii nepotrivite la adresa utilizatorilor pro (sau contra).
Pana la urma, intrebarile din oracol sunt facute sa ne amuzam, sa depanam amintiri, sa descoperim. happy De ce e nevoie de intrebari care doar ne despart?
Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Normal ca ar trebui interzis, moarte celor care sunt pro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu tine, doar că toți avem dreptul la o părere, de asemenea la o contestare a ei.
Suntem pe un site deschis dezbaterilor iar, dacă avem probleme, există adminele care să se ocupe.
Contează și autocontrolul persoanei cu care se discută de care nu suntem complet responsabili. Dacă acea persoană nu știe să se poarte, deși tu i-ai vorbit respectuos, atunci tu ești de vină? Sau educația ori nervii de moment?

Nemulțumirea mea legată de întrebare este exprimarea. „Ar trebui să fie interzis?".
Crește - voluntar sau nu - gravitatea situației când e vorba doar de gusturi, nu de ceva care ar dăuna populației.
E ca și când ai interzice hainele de culoare roșie... adică serios?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Valul islamic, este un fel de Tsunami sau cum, de ce val si nu voal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Văl, nu val. Voalul este altceva.

| Volintiru_Alexia_1993 a răspuns:

Asa e...