| bogdy9696 a întrebat:

Am vazut un film cu paianjeni...stiu ca incepea cu ceva paianjeni mici care au intrat in ceva apa unde erau butoaie cu ceva substanta care lea facut sa creasca. daca am auzit bine sa numit LIGHIOANELE. de unde as putea sa il descarc?

2 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

Eu stiu ca s-a facut categoria filme si seriale.de ce nu ai pus intrebarea la acea categorie?::::::::sa-u chiar la conversatii

| Florin199221 a răspuns:

Http://bitsnoop.com/eight-legged-freaks-dvd-rip-eng-xvi-q2238132.html
subtitrarea trebuie sa o scoti separat, un search pe google si da-i de ea :D