| DenisIonut01 a întrebat:

Am vazut cand eram mic un film dar nu mai tin minte cum se numea. Incepea cu o familie la masa parca si apoi filmul arata niste mici oamenii in corpul unui baiat cum actioneaza in interior, adica arata cum la ochii erau 2 oameni care spuneau ce urmeaza sa se intample. Nu stiu sa explic

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Din pacate este foarte greu sa mai gasim filmele pe care le-am vazut cand eram mici...
Si eu am avut cateva care am incercat sa le gasesc (prin google si alte surse) dar n am reusit...
Daca nu stii macar 1 nume de actor sau anul ..degeaba.

sorry si sper ca totusi tu sa reusesti sa-l gasesti.