| ThinkAgain a întrebat:

Buna!
am vrut sa-mi schimb poza de profil de la TPU dar nu apare acum nicio poza
ce pot sa fac ca sa imi apara poza dorita?
dau funda + vot la toata lumea

Răspuns Câştigător
| Anonimul3315 a răspuns:

Dureaza putin este casicum cineva trebuie sa accepte poza maine va aparea trebuie sa ai putina rabdare.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ți fă griji, noi oricum te vedem deja (o șatenă cu părul lung), iar mâine în jurul orei 12 poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.

| Esperança a răspuns:

Din cauza faptului ca site-ul merge cam greu va trebui sa astepti pana maine in jurul orei 12 ar trebui sa-ti apara.

| Anonimul3315 a răspuns:

Asa se intampla trebuie sa ai putina rabdare dimineata va aparea.

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
asa mi s`a intamplat si mie.trebuie sa astepti putin.maine iti va aparea pozalove struck

| larisa_4510 a răspuns:

Dureaza putin.ai rabdare... straight face