| Miza a întrebat:

Ce se întîmplă astăzi cu TPU?. Apare într-una

502 Bad Gateway
The server returned an invalid or incomplete response.

Şi plus nu merge să dau răspunsuri. Am încercat să dau un răspuns, am dat să postez şi tot îmi arăta că se încarcă. şi dădea Failed, apoi apărea din nou eroarea de mai sus. Ce are?

Răspuns Câştigător
| Bristena a răspuns:

Serverul este foarte solicitat in ziua de astazi si ii este foarte greu sa cuprinda atatea intrebari si raspunsuri. Stai linistit, nu esti singurul caruia ii se intampla asta. Incearca sa dai refresh, te va ajuta.
PS : Pana si easpunsul asta l-am dat foarte greu. Insa, trebuie sa avem rabdare! Se pare ca maine se va rezolva problema happy

| Miza explică (pentru Bristena):

Mulţumesc. Apropo. sunt fatălaughing

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Duminica ne-am confruntat cu cateva probleme de natura tehnica care au fost remediate in jurul orei 16.

Alexandra - TPU

| LolaLollita a răspuns:

Si-a revenit! big grin

| GiAnca a răspuns:

Server suprasolicitat.O sa-si revina el. big grin

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună!
E trafic supra-aglomerat și de asta.
Pa` pa!

| Userses a răspuns:

I-au epuizat resursele copiii care posteaza cate 400 de raspunsuri pe zi! Asteapta sa-si revina acum! laughing