| Vasya a întrebat:

Cum imi pot elimina poza de la avatar de pe TPU? Adica sa nu mai apara deloc? fundita...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti doar s-o inlocuiesti cu o alta imagine, nu poti s-o stergi.
Intra la "Editare profil", selecteaza/incarca o poza si salveaza! Imaginea va aparea in cateva ore-zile, nu imediat. Succes!

1 răspuns:
| Lavy a răspuns:

Pai dai la editare profil si acolo... jos e selecteaza imagine profil si acolo in dreptunghiul ala stergi poza din dreptunghi si gata nu mai ai pozawinkingfunda?