| MissVamp a întrebat:

cum sa imi pun poza pe profilul meu TPU? funda!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.

| dariuscoolcristi a răspuns (pentru evenso):

Thnx

| Cryystynuutz a răspuns (pentru evenso):

Unde este "Editare profil"?

4 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Intri la ''Editare profil'' si selectezi o imagine din calculatorul tau si salvezi apoi profilul.Noul avatar nu va aparea imediat, trebuie sa astepti 1-2 zile, avatarele sunt aprobate de admini.

| CristinaM237 a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.happy