| melisssa1521 a întrebat:

Daca completez la oracol 100 si ceva de intrebari ce se intampla ca nu stiu Oracolul de la TPU Funda! La cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Castigi puncte care se aduga la cel existent.In plus cu raspunsurile la intrebarile din oracol poti participa la concursurile organizate de TPU.

| melisssa1521 explică (pentru Fatamuntilor):

Si unde sunt concursurile unde le pot gasi?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru melisssa1521):

Urmareste pe blog cand va fi urmatorul concurs
http://www.tpu.ro/blog/?p=4288

| TPU.ro a răspuns (pentru melisssa1521):

Deocamdata nu este niciun concurs legat de Oracol in desfasurare.

Alexandra - TPU

| melisssa1521 explică (pentru Fatamuntilor):

Dar ce premii castig?

| melisssa1521 explică (pentru TPU.ro):

Aha mersi

| melisssa1521 explică (pentru TPU.ro):

Mersi

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Tocmai ma ma intrebam ce se intampla cu concursul lunii septembrie...Cum pe blog nu pot scrie si tot venii vorba intreb aici.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Macar va fi luna viitoare? Intreb si eu.

| TPU.ro a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Deocamdata avem alte concursuri in desfasurare si urmeaza sa discutam despre cum vom proceda mai departe cu Maratonul. Numai luna aceasta au mai fost alte 3 concursuri/

Alexandra - TPU

11 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

-Poti castiga puncte.
-Cu ajutorul maratonului poti avea si un premiu pus la bataie, insa trebuie sa ai mult noroc ca site-ul Random.org sa te aleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti cateva puncte care te ajuta sa obtii o pozitie mai sus in rank-ul TPU.