| Larisssaa a întrebat:

Bunahappy De fiecare data cand dau la VIZUALIZARE PROFIL imi apare profilul la altcineva sad thinking cum sa fac sa imi vad profilul meu? thinking cel mai bun raspun primeste Fundita happy
Si asa mai avea o intrebare >:" :
Cum sa fac sa trec de rangul Junior?
FUNDA CINE IMI RASPUNDE LA CELE 2 INTREBARI :X :X

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Larisa,

Am rezolvat problema ta cu vizualizarea profilului. Daca mai intampini probleme cu acest aspect, te rugam sa ne scrii la contact@TPU.ro.

Alexandra - TPU

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu prima ta problemă numai administratorii te vor putea ajuta (uneori mai apar blocaje de tot felul). Trimite un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact!

Cât despre "Juniori" și "Seniori", ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

| blueangel99 a răspuns:

1. Poate e doar o eroare. Dacă e, caută-te la "Comunitatea"
www.TPU.ro/useri
Dacă nu merge în nici un fel, trimite un mesaj la contact
www.TPU.ro/contact

2. Trebuie să ai 10 zile de la activarea contului şi 100 de răspunsuri. Atunci vei putea vota, raporta, scrie pe chat.

Numai bine!

| Larisssaa explică:

Blueangel1999 dar eu am mai mult de 10 zile si tot nu is senior

| blueangel99 a răspuns (pentru Larisssaa):

Păi nu ai 100 de răspunsuri. Am zis clar: "10 zile de la activarea contului şi 100 de răspunsuri."