| florin1979 a întrebat:

Buna dimineata! ieri seara mi-am schimbat poza de la avatar! de ce nu imi apare poaza noua, si, mai rau, nu am deloc poza?

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Stai linistit, noi te vedem.Bine ca ti-ai schimbat poza, ca nu imi placea.Chiar doream sa iti sugerez sa o schimbi.Mai ai putina rabdare si o sa o vezi si tu.

| florin1979 explică (pentru EmaS):

Da era frumoasa poza aia! era idolul meu, the dead man undertaker :). http://www.youtube.com/watch?v=Z1ZsDXrU6Eg ai rezolvat cumva cu succesiunea, ma rog, intrebarea legata de ea?

| EmaS a răspuns (pentru florin1979):

Da,iti multumesc, m-a lamurit Ioandelsal este de meserie.

| florin1979 explică (pentru EmaS):

Ok, eu am cautat sa te ajut... dar na, numai atat am gasittongue

| crhh a răspuns:

Cel mai posibil e ca sunt anumite probleme cu Yahoo-ul (toti am trecut prin ele), schimb-o de mai multe ori pana ti se schimba...intr-o vreme tot ti se va schimba!