| xChampiionOrLooser a întrebat:

La numite raspunsuri, utilizatorul sa zicem X zice un raspuns, iar acel care zice intrebarea sau un alt membru TPU, ii apare numele Y(pentru X)De ce? Cum pot face si eu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Înseamnă să dai reply, să răspunzi la răspuns și se face prin apăsarea butonului "Răspunde" deasupra răspunsului pe care dorești să-l comentezi.
Succes.

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Cum a raspuns si NOname. Numai trebuie sa raspund la intrebare cum a raspuns altcineva. Doar dai "Raspunde" la raspunsul lui X.
Numai bine.