| WBizzZz a întrebat:

vreau sa va intreb ceva : sa zicem ca primesc funda, daca utilizatorul care mi-a oferit funda isi sterge intrebarea la care am raspuns atunci mi se sterge si mie funda?

Răspuns Câştigător
| alexuck a răspuns:

Nu se sterge ramane funda dar Intrebarea nu o sa existe.Adika o sa fie anonima, dar funda o sa ramana la tine pe profil orice fundita conteaza.
Sper ca te-am ajutat.happyohappypuppy dog eyesfundita?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu, intrebarea va ramane ca anonim, insa ti se ia fundita daca intrebarea a fost stearsa de catre unul dintre admini.

| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care intrebarea este postata de utilizatorul care a postat-o, aceasta devine anonima, iar funda se pastreaza.
Daca intrebarea este stersa de admin, ea nu mai exista pe site si funda se pierde.

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

NU se sterge! Este munca şi dreptul tău. Întrebarea rămăne numai că apare ANONIMĂ!

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Nu, nu se sterge. Este meritul celui care raspunde! De aceea trebuie sa te gandesti bine cand dai funda, ca dupa aceea sa nu-ti para rau!
Bafta!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu, doar ca nu va mai apărea nickname-ul persoanei de la care ai primit funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am verificat eu acum și se pare că nu ți se șterge, deși înainte așa se întâmpla.
Oricum, întrebarea rămâne doar anonimă. În plus, ce contează o amărâtă de fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca utilizatorul isi sterge intrebarea, aceasta va ramane ca anonima si nu dispar raspunsurile sau funda acordata.Acestea dispar doar in cazul in care intrebarea este stearsa definitiv de pe site.