| ciochinarubianca23 a întrebat:

Buna nu stiu ce sa mai fac eu am pus ieri o intrebare unde un copil mi-a raspuns si am apasat sa vad raspunsul si ma duce pe prima pagina eu nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Esti in aceasta situatie datorita faptului ca intrebarea pe care ai incercat sa o accesezi a fost stearsa.

Alexandra - TPU

2 răspunsuri:
| Anemona2020 a răspuns:

Pai nu stiu cum sa zic nu prea ai explicat bine, cand intri scrii parola si si mailu adica incers mailu si parola grei eu si scr acolo cutare tia ras la intrebare si dai pe ala si vezi ce a scis ce mare scofaka?

| мızυκı a răspuns:

Răspunsul a fost raportat și a dispărut, n-ai ce face.