| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: Ma scuzati de categorie dar asta este cea mai populara si aici o sa se uite toti! : Am raspuns la cineva (pe TPU) si cand am mai apasat o data pe intrebare n-am vazut raspunsul. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot fi mai multe ipoteze:
-uneori raspunsul nu se afiseaza imediat, mai sta la moderare;
-raspunsul a fost sters de un moderator;
-raspunsul a fost raportat si nu mai apare pe site, urmeaza ca administratorul sa-l stearga definit sau sa-l reposteze. Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Ok multumesc find prima care imi raspunde pe cont iti dau funda! Imi dai te rog cererea de prietenie?

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Merlin99, nu sunt prima ci primul. Nu te-ai uitat un pic pe profilul meu, inainte de a ma adauga ca prieten? Am acceptat cererea.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

A sorrybig grin dar tot meriti funda!