| kinderz12 a întrebat:

Buna!

Recent mi-am facut cont pe tpu.In aceeasi zi in care mi-am facut contul mi-am pus si o poza de profil dar a 2 a zi nu mai era, acum am poza asta de profil care nu imi place deloc. Am incercat sa o schimb dar imi zice ca trebuie sa fie aprobata de cineva in 24h... au trecut mai mult de 24h iar poza de profil a ramas aceeasi, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
daca nici astazi nu este aprobata, poti trimite un mesaj adminilor. poate e o poza indecenta?
http://www.tpu.ro/contact
O zi frumoasa sa ai:)

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Luni pe 13 în jurul orei 8.00 se va rezolva problema,

| Fatamuntilor a răspuns:

Astepti pana maine.Sambata si duminica adminiii sunt liberi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice foto care respecta regulamantul este acceptata. Termenul de 24 ore nu nu include si wekeendul.Reia operatia si daca nu reusesti, trimite un mesaj la CONTACT.

| kinderz12 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, am rezolvat problema cu poza de profil.Acum poate va uitati si peste celelalte intrebari ale mele? ^-^