| grgdlk a întrebat:

de ce nu mi se vede poza de la profil? am urcat o dar nu se vede am incercat mai multe dimensiuni si tot asa? trebuie cumva sa astept sa fie aprobata?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Dar noi te vedem, nu-ţi face griji. Dacă ai pus-o recent o să ia mai mult să se actualizeze, pentru că e pusă în weekend...
În fine, ai puţină răbdare şi va apărea.

Numai bine!

6 răspunsuri:
| grgdlk explică:

Deci tu vezi poza mea?

| NOname a răspuns (pentru grgdlk):

Da, noi o vedem, stai linistit. Luni in jurul ore 12 va aparea si pe profil.

| grgdlk explică (pentru NOname):

Va multumesc, funda deja am dat o daca puteam va dadeam la toti, multumesc oricum

| NOname a răspuns (pentru grgdlk):

N-ai pentru ce. Nu răspund pentru funde, stai fără grijă.
O zi faină!

| MonkeyBoss a răspuns (pentru grgdlk):

Am si eu o intrebare, cu ce ai urcat poza?

| grgdlk explică (pentru MonkeyBoss):

Am urcat o din optiunea care e pusa la dispozite aici pe site la editare profil