| viky98 a întrebat:

vreau sa va intreb cum pot sa vad la ce raspunsuri am primit voturi(inteligent, stupid, folositor, etc.). Dau fundawinking

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este pierdere de timp si nu se merita, la urma urmei ce importanta are? Daca n-ai ce face altceva intra, din Raspunsurile mele, pe fiecare intrebare la care ai raspuns si acolo poti vedea ce voturi ai primit. Numai bine!

| SooJin a răspuns:

Buna Vycki!
Intra pe profilul tau si langa,,adauga ca prieten'' scrie:,,punctaj''.
Da click si o sa iti apara cateva chestii, dar tu uita-te de unde scrie,, Raspunsuri considerate folositoare''. Sper ca te-am ajutat.

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,da clic pe „vizualizare profil„, apoi du-te in dreapta si da clic pe „punctaj„, acolo o sa-ti arate cat punctaj ai strans tu! Bafta! Bye bye!