| oxss a întrebat:

Cum pot sa stiu la care raspunsuri am primit anumite voturi, de exemplu folositor la care din raspunsuri am primit? fundahappy

Răspuns Câştigător
| Deyutzica a răspuns:

Primul pas este sa dai click pe optiunea "Raspunsurile mele". Apoi pe o pagina iti apar toate raspunsurile date de tine.Sub un raspuns este intrebarea la care tu ai raspuns.Dai click pe intrebare.Acolo te duci la raspunsul tau si ti se arata voturile.

Funda? te rog muult`!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem Ioandelasal.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti afla doar intrand pe intrebarile la care ai dat raspunsuri, trebuie sa intri pe fiecare, altfel nu poti afla. Numai bine!

| Psihoyounger a răspuns:

Poţi afla doar intrând pe fiecare răspuns. Nu există o rubrică-tabel unde să vezi acest lucru. Dacă totuşi doreşti să vezi totalul, mergi pe profilul tău, şi mai în dreapta de poză îţi apare "Punctaj". Apeşi acolo şi vezi totalul voturilor pe care le-ai primit.

| Heart2014 a răspuns:

Dai pe "raspunsurile mele", apoi apesi pe primul raspuns(de exemplu), si te uiti ca sub raspunsul tau apar rubricile folositor/nefolositor/stupid/amuzant si acolo vezi cate voturi ai primit si de care, si repeti pasii astia pentru fiecare dintre raspunsurile date de tine... funda?