| teodem a întrebat:

stie cineva cum pot sa-mi sterg arhiva de pe profilul TPU, adica toate raspunsurile sau intrebarile mele?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să trimiţi o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact. Ataşează neapărat link-urile cu postările, care vrei să fie şterse!
Numai bine! Succes!

| EmaS a răspuns:

De ce, te-ai suparat? Vrei sa iti iei jucariile si sa pleci? Mai stai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, faci cerere, ti se sterge doar numele de user, posturile insa raman.

| teodem explică:

Ziceam de propria arhiva, postarile nu ma deranjeaza, anume pagina cu raspunsurile mele de pe profilul meu poate fi golita?