| deeyutzza94 a întrebat:

Buna sunt noua pe site si nu stiu cum pot sa imi pun si eu o poza.Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DolsePapusik a răspuns:

Ai deja poza! Daca vrei sa o schimbi! Click ''editare profil'' pui o poza si gata! Acum esti ok?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Succes. Numai bine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic la Editare profil, apoi pe Choose file, alegi poza care trebuie să respecte dimensiunile avatarului, și la final clic pe Salvează profilul. Ea apare în maxim 24 de ore în timpul săptămânii, în weekend nu se lucrează.
Și bine ai venit printre noi.
Pa, pa.