| FionaFlower12 a întrebat:

Vreau sa imi pun o poza la profilul meu de pe acest site (TPU).Si nu stiu cum sa-mi pun poza.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai vezi ca in dreapta paginii este scris intr-un dreptunghi portocaliu ''Logat ca ZoeFlower123456789Zoe'' si sub el sunt mai multe rubrici sau optiuni. Te duci unde scrie ''editare profil'' si odata accesata acea optiune iti vei putea pune poza de profil. Apesi ''salveaza'' si gata.

Sper ca te-am ajutat!

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| Lightning1997 a răspuns:

Intri la '''Editare profil'', selectezi o imagine din calculator si salvezi profilul.

| GabiiHaș a răspuns:

1.vezi ca ai in stanga ta un chenar portocaliu, unde scrie "Logat ca ZoeFlower123456789Zoe".
2.mai jos scrie : Oracolul TPU, Vizualizare profil, Playlist-ul meu, editare date logare, EDITARE PROFIL.
3.dai clik pe ~editare profil~.
4.dai de rotita in jooos si dai de " Selecteaza imagine profil"
5.Dai clik pe "Browser" iti alegi o poza, dai "Salveaza profilul" si gata.
P.S. vezi ca poza iti apare dupa o zi.
fundita puppy dog eyes?