| Cduncfujndf a întrebat:

Acum câteva zile am pus o întrebare pe TPU. Am intrat la notificări și am văzut că cineva mi-a răspuns la întrebare. Am intrat pe întrebare, însă de fiecare dată, mă duce pe pagina de home la secțiunea adolescenți. Și nu înțeleg de ce...că întrebarea nu am șters-o, și nici nu a fost ștearsă.
Am mai avut o întrebare care a fost ștearsă cum vreo săptămână, două și am primit notificare că a fost ștearsă, dar la asta nu am primit nici o notificare.
Ce să fac? Vreau să văd răspunsul, dar și întrebarea!

1 răspuns:
| Jus7t a răspuns:

Nu știu ce browser folosești dar când am fost în situația ta am intrat la setări și am dat "Vezi site desktop", apoi dacă dai pe notificare trebuie să te trimită unde e normal.
E de la site oricum, din moment ce nu doar ție ți s-a întâmplat.
Poți încerca și să ștergi istoricul poate funcționează așa thinking