| LeonardoDiCapra a întrebat:

Ce se intampla cu site-ul acesta? am pus o intrebare azidimineata in care va ceream niste site-uri de free download music in mp3, iar cand am intrat, la notificari imi arata ca am 4-5 raspunsuri la ea, dar cand dau la intrebari nu mi-o arata! si dupa ce am postat-o am intrat la intrebari si am vazut-o! era acolo! plus ca in stanga imi arata 3 useri care mi-au raspuns la intrebare, iar cand dau click sa vad ce au scis »»» http://www.tpu.ro, pagina de home!
Este vreo posibilitate ca TPU, sau comunitatea tpu.ro, sa-mi fi sters intrebarea imediat dupa raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Da, fiindcă se încadrează la conținut ilegal, PIRATERIE. Muzica gratis = muzica piratata.

1 răspuns:
| LeonardoDiCapra explică:

Tin sa mentionez ca atunci cand am intrat la intrebari sa verific daca intrebarea este postat, imi scria pe un fel de buton verde "aproat" asa cum imi apare la fiecare, si nu inteleg! daca era aprobata de nu mai exista?