| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am o problema. Azi am dat o gramada de raspunsuri si imi arata acelasi punctaj ca inainte sa le fi dat si acelasi numar de raspunsuri. De ce? O sa imi apara maine dimineata? HELP sad

Ofer... FUNDOI >big grin

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Da,actualizările se fac a doua zi, întotdeauna!

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru Esperança):

Pai, in alte dati, dadeam raspunsurile si dupa cateva ore imi aparea punctajul si rank-ul dar astazi... thinking Mersi oricum kiss O sa astept pana mainelove struck

| Esperança a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Cu plăcere!
Nu are cum, atât punctajul cât şi Rank-ul întotdeauna se actualizează a doua zi.
Poţi întreba şi la Contact să vezi.
O seară bună!