| thekaze3 a întrebat:

am si eu o problema,am vrut sa-mi schimb e-amilul pe un contul meu mai nou dar din pacate nu s-a trimis e-mailul de confirmare a a adresei pe adresa mea de e-mail, adica nu imi apar in inbox, si inainte aveam adresa cu @yahoo.com,iar pe aceia noua pe care am pus-o in locul celeilalte vechi este cu @hotmail.com,ce pot face?(mentionez ca acum sunt pe un cont mai vechi pe care nu mi-l aduceam aminte!)

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Alege o adresa de e-mail pe care o asociezi contului si resolicita trimiterea e-mail-ului de confimare, din Editare date logare. Verifica si casuta de Spam sau Junk. Din experienta noastra, mail-urile ajung cel mai rapid pe adresele de gmail.com.

Alexandra - TPU

| thekaze3 explică (pentru TPU.ro):

Scuze ca revin asa tarziu, dar vreau sa stiu cum adica o "asociez", adica tot de la yahoo.com,sau cum? in orice caz eu folosesc adresa cu hotamil.com de acum in colo, dar nici macar nu pot sa dau cancel, adica atunci cand intru in cont imi spune sa introduc adresa cu hotmail.com,si cand vreau sa raspund la o intrebare spune sa retrimit...dau retrimitere si nu se intampla nimic!

evenso
| evenso a răspuns:

Scrie un mesaj la admini cu problema ta la Contact http://www.tpu.ro/contact