| JicaContra a întrebat:

as dori sa stiu CLAR SI LA OBIECT.

DE CE nu pot posta cuvinte de gen "a.n.a.l." in categoria sanatate?!?

De exemplu sangerare a.n.a.l.a. este un lucru cat se poate de clar in categoria sanatate, dar nu pot posta asta!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atunci scrie sângerare anală, ca să nu se prindă roboțelul că tu fentezi zona fundului.

| mihai69 a răspuns:

Pentru că pe TPU o parte din activitatea de moderare o face un filtru automat. Și setările acestuia sunt de tot râsul. Degeaba le semnalezi, nu se schimbă nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ciudat, asa mai pățesc și eu ca nu pot posta unele cuvinte la o categorie, chiar dacă au legătură...
Nici,, anală"nu poti pune?
Ar trebui să rezolve asta administratorul TPU

| JicaContra explică (pentru anonim_4396):

Da, de asta am pus intrebareawinking

| RowseRj a răspuns:

Deoarece TPU are un filtru de cenzură foarte clar cu privire la cuvintele jignitoare dat find ele de natură medicală. Deși tu vrei să-l folosești în scop medical alte persoane lau folosit înaintea ta cu scop jignitor sau sexual. De aceia se cenzurează.

| RowseRj a răspuns (pentru RowseRj):

Evident nu este neapărat.

| xXVranceaXx a răspuns:

Cenzurare. Uneori se ajunge prea departe și asta se intampla din cauza regulilor TPU. TPU nu este un site liber