| ingeras2003 a întrebat:

Cum iti pui poza la profil pe cont?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".

Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| anonim_4396 a răspuns (pentru CautNume):

Nu o gasesc pe aia care o zici tu

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes happy

| Lightning1997 a răspuns:

Intri la ''Editare profil'', iti selectezi o imagine din calculator si apoi salvezi profilul.

| MrAngelus a răspuns:

Dai click pe "Editare profil" din chenarul portocaliu din stanga paginii. Te duci la "Selecteaza imagine profil" si dai click pe "Rasfoire...". Alegi imaginea pe care o doresti, dupa care dai click pe "Salveaza profilul". Gata