| david1234567890 a întrebat:

De ce când intru pe oracolul unei persoane care a răspuns la mai multe întrebări de cât mine dar când dau click îmi apare " Nu poti vedea aceste rezultatele pentru ca n-ai raspuns la intrebare. „. Ce e asta?

5 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Nu ai raspuns la intrebarea din oracol.

| david1234567890 explică (pentru PVAAVU):

Dar cum pot să răspund?
În oracol arată că am răspuns la toate întrebările din oracol dar am văzut la câțiva user-i că au răspuns la alte întrebări. cum pot să răspund și eu?

| PVAAVU a răspuns (pentru david1234567890):

Intri la oracolul TPU si completezi totul.

| david1234567890 explică (pentru PVAAVU):

Asta-i problema, nu-mi apar câteva întrebări.

| PVAAVU a răspuns (pentru david1234567890):

Cum ma nu-ti apar? Le`s impossible! Poate ai facut tu ceva pe acolo.