| Filipjack a întrebat:

La oracol apare sectiunea "Intrebari inchise", insa nu exista nicio intrebare acolo. Nu stiti cand vor aparea? Funda!

Răspuns Câştigător
| k1d0 a răspuns:

Acolo am impresia ca vor fi intrebarile care sunt vechi adica primele intrebari si nu se va mai putea raspunde la ele. FUNDA?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În opinia mea, această opțiune sau încă nu a fost finalizată, sau e doar de formă - fără utilitate (cel puțin pentru noi, utilizatori).

| TPU.ro a răspuns:

In sectiunea intrebarilor inchise vor aparea cele la care nu mai poti raspunde pentru ca au trecut 30 de zile de cand au fost postate.

Alexandra - TPU

| NOname a răspuns (pentru TPU.ro):

Alexandra, şi este neapărată nevoie de această opţiune? Nu se poate fără ea?
Cineva care, să zicem, a fost plecat două-trei luni, nu poate să revină pe site şi să răspundă la întrebările din perioada în care a lipsit? Poate doreşte şi el să împărtăşească preferinţele cu ceilalţi, "să se cunoască"... Nu cumva e uşor discriminat?

Adică, este o opţiune fără care nu se poate (din punct de vedere tehnic)?

| NOname a răspuns (pentru TPU.ro):

Pardon, Alexandra, mea culpa. Acum am realizat că întrebările respective nu vor dispărea, ci doar se vor afla într-un alt compartiment.
Scuză pentru deranj.

| Musique a răspuns:

Încă nu există întrebări la acea secțiune.Probabil acolo vor fi întrebările pe care nu le vom mai putea vedea.
Baftă.

| Lightning1997 a răspuns:

Intreaba la Contact, administratorii te vor lamuri cel mai bine.