| TheCritic a întrebat:

Probleme mari cu contul meu. Abia am reusit sa postez intrebarea si in plus nu mai pot raspunde direct la alte intrebari si nici nu pot sa mai raspund la intrebarile din oracol. Oare sunt un utilizator avetizat, desi nu cred, deoarece nu am vorbit urat si nici nu am jignit pe nimeni. As vrea sa raspund la intrebari dar nu se mai poate. Am contactat administratorii site-ului de doua ori insa nu am primit niciun raspuns. Mai e cineva in situatia mea? PS: pot sa trimit doar mesaje.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu pari a fi un utilizator avertizat.
Până vei primi un răspuns de la Contact (probabil după data de 7 ianuarie), încearcă să schimbi browser-ul. Poate problema e de la tine.
Succes.

| TheCritic explică (pentru NOname):

Multumesc de raspuns. M-ai salvat. Sincer nu credeam ca poate fi de la Chrome dar se pare ca pe Mozilla pot publica raspunsuri.

| NOname a răspuns (pentru TheCritic):

Mă bucur că s-a rezolvat.
Toate cele bune şi un an nou fericit!

| Userses a răspuns (pentru TheCritic):

Inca merge Chrome destul de bine...toate merg. Problema e totusi particulara, zic eu.

| TheCritic explică (pentru Userses):

Am intrat de pe Explorer(nu intreba de ce) si nu merge dar am pornit cu Mozilla si merge perfect. THX GOD!

| Userses a răspuns (pentru TheCritic):

Uite, iti postez de pe Internet Explorer. Problema e alta la tine. Nu tine de browser in sine. In fine, da, inteleg ca s-a rezolvat ca pana la urma merge cu Firefox, dar ar fi bine sa poti investiga problema mai in amanunt.

| TheCritic explică (pentru Userses):

Si ce as putea face in acest caz? happy Chiar iti sunt recunoscatoare daca ma poti ajuta. Multumesc happy

| Userses a răspuns (pentru TheCritic):

Posibil. Ai putea posta niste capturi de ecran(dupa ce le uploadezi pe imageshack, imgur, etc.) in momentul in care apare problema. Daca doresti.

| TheCritic explică (pentru Userses):

Pai apas pe butonul "Raspunde" si nu se intampla nimic atunci cand sunt pe Chrome deci nu prea as avea ce sa arat.

| Userses a răspuns (pentru TheCritic):

Ok. De obicei isi revine dupa refresh. Poate nu se incarca pagina complet. In Firefox o reusi sa se incarce pana la capat. Cred eu ca e vorba de o problema legata de conexiune.