| fluture35 a întrebat:

Sunt noua pe site si mi-am pus poza la profil si nu inteleg de ce nu imi apare.big grin Imi spuneti si mie ce sa fac sa-mi apara?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Încearcă o altă imagine! Poate deminsiunile celei alese de tine prima dată nu sunt tocmai potrivite.
Intră la "Editare profil" (în stânga), selectează/încarcă o imagine şi salvează! Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes, Ursulika!

| Flav a răspuns:

Vezi c-am mai avut o ursulika pe site, sper sa fii la fel de buna ca ea!

| AnneMarri a răspuns:

Să aştepţi.

| alessia5158 a răspuns:

Incearca cu alta poza si asteapta aparitia ei pe site --- probabil ca poza incarcata anterior nu are formatul acceptat de acest site. Numai bine!

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Buna! Si eu sunt noua!
Nu insista! Poza de pe profil va aparea in 2 ore! In cazul in care nu aoara in doua ore, se poata sa apara dupa mai multe zile!
Dai fundita?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Bine ai venit, Ursulika!
Pai poza nu apare imediat. Trebuie sa astepti ceva timp. Nu iti fa probleme, o sa apara. In cazul in care nu apare intr-o zi/ doua, dai la "Editare profil" si incarci o alta poza, deoarece poza precedenta se poate sa nu fi avut formatul necesar. Succes!