| SpecialGirl10 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti de ce nu imi apare poza la profil sau o sa imi apara dar imi apare mai greu?

13 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Inainte de a aparea pe site, fiecare fotografie are nevoie de aprobarea unui admin.

Alexandra - TPU

| SpecialGirl10 explică (pentru TPU.ro):

Pai da, asta am inteles si eu, dar cat trebuie sa mai astept, pana imi apare odata fotografia aia?

| TPU.ro a răspuns (pentru SpecialGirl10):

Fotografiile de azi au fost aprobate. Cata vreme iti incarci o poza decenta, aceasta va fi aprobata.

| SpecialGirl10 explică (pentru TPU.ro):

Pai am pus o poza decenta!

| TPU.ro a răspuns (pentru SpecialGirl10):

Ideal ar fi sa o reincarci.

| SpecialGirl10 explică (pentru TPU.ro):

Am reincarcat-o si tot nu imi apare, ce sa mai fac?

caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit alaturi de noihappy
pentru ca abia esti logata(inregistrata) adminii trebuie sa iti verifice poza si apoi aprobata, in aceste zile serverul este suprasolicitat si intampina greutati, e posibil ca pana maine dimineata sa iti apara pozica la avatarhappy
O zi frumoasa sa aihappy
La multi ani!

| Musique a răspuns:

Trebuie confirmată de un admin.
În scurt timp va apărea.

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Mai asteapta putin si iti va aparea.
Bafta!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Trebuie sa astepti pentru ca e foarte mult trafic si merge mai greu acum.Pa,pa

| michelia a răspuns:

O sa-ti apara in scurt timp deoarece esti noua. La juniori asa e procedura.

| Ramona000 a răspuns:

Trebuie sa m-i astepti

| LucaTheodor a răspuns:

Poza de profil apare peste 24 de ore (o zi) de la cerere pentru ca admin-ul trebuie sa o controleze.