| BlueOctober a întrebat:

trebuie sa completez neaparat formularul chestionarul sau cum s-o numi, acela care apare la fiecare raspuns pentru ca ma enerveaza rau de tot

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Desi ar fi de mare ajutor in caz ca postarea nu este la sectiunea potrivita, poti sa ignori si sa treci mai departe.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Nu este obligatoriu, dar raspunsurile primite ne ajuta foarte mult sa curatam site-ul si sa mutam intrebarile la categoria potrivita.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Nu este obligatoriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu este obligatoriu.Raspunsul tau oricum va apare pe site.Chestionarul poate ajuta, numai daca doresti.Numai bine.