| anonim_4396 a întrebat:

De ce trebuie ca dupa fiecare raspuns sa completez eu chestiile alea despre intrebare? e cam aiurea...

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......adreseaza/
(Vezi raspunsul de la TPU.ro)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acel chestionar nu este obligatoriu. Daca nu vrei sa raspunzi, mergi mai departe ca si cind nu ar fi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca incerc sa dau direct ok fara sa completez aia nu merge, pot sa inchid direct ferestra fara sa completez dar sa imi apara si raspunsul la intrebare?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fii sigura ca raspunsul va apare. Dupa "doresc sa il public", pe care dai clik, apare formularul.Treci la alta intrebare, daca nu doresti sa raspunzi.Raspunsul dat de tine, anterior.va apare in mod siogur.

| SMarius a răspuns:

Nu e obligatoriu...eu unu sar peste.doar daca e o intrebare super proasta completez acolo sa o scoata!