| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor am incercat sa imi schimb poza de la profil ce imagine am acum? funda

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

O fata "calare"pe un baiat happy

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem (o fata in rochita alba), iar pe profil poza ta va aparea in cateva ore-zile - dureaza pana se actualizeaza datele. Trebuie sa ai putina rabdare.
Succes!

| AnneMarri a răspuns:

Trebuie să aştepţi cam două zile până să se actualizeze poza (adică s-o poţi vedea şi la profil, nu numai băiatul acela gri).
Dar la întrebare eu o văd, este o fată în rochie albă peste un băiat fără tricou.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

O fata si un baiat big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna...
ai o fata care este peste un baiat.
bze

| AlysaAly a răspuns:

O fata in rochie alba calare peste un baiat cu mainile pe pieptul lui la mare pe nisip

| AlysaAly a răspuns:

O fata in rochie alba calare peste un baiat cu mainile pe pieptul lui la mare pe nisip.

| Michaela89 a răspuns:

O fata care "ii face masaj" unuia.

| Annaa a răspuns:

Ai o imagine cu doi care se calaresc!laughing))

| crismany a răspuns:

Ai o imagine cu doi care fac sex

| crismany a răspuns:

Ba ce as fi vrut sa fie eu in locul baiatului ala laughing

| MinAh21 a răspuns:

O poza cu o fata in rochie alba pe un baiat fara tricou happy