| andragrigoras2000 a întrebat:

cat la suta iubiti TPU? de ce? ce ineamna acest site pentru voi?happy
care este cel mai bun prieten al vostru de pe TPU? de ce il considerati asa?
funda la cele mai interesante si argumentate raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu iubesc 100% TPU fdca este site-ul pe care stau toata ziua si am prieteni aici.Nu stiu cum ar fi sa nu existe acest site,nici nu asi deschde pc-ulsad
Cea mai buna prietena a mea este Legiuitoarea.O consider asa fdca este cea mai de treaba de pe TPU,vb cu toti, si imi place ca este desteapta.

pa, pa

18 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
100%,chiar daca in ultimile zile nu prea am mai avut timp.
Acest site inseamna locul unde mi-am facut cei mai multi prieteni si aici mi-am rezolvat toate problemele.Aici am avut ocazia sa ajut alti oamenii.
Am mai multi prieteni foarte buni sau useri pe care ii respect.
NOname,Brigaela,Legiuitoarea,Bacemi,Ioandelasal,Elianna,pup, Jelli, 7h30, Hello Kitty etc.
Pa-pa!

| AnneMarri a răspuns:

hei, @Manifest, nu fii tristă, te bag eu în seamă kiss

| TeoPT a răspuns:

Nu iubesc TPU, iubesc prostia majorității utilizatorilor. Fără să fac mișto de toți distrușii pe aici, viața mea ar fi cât se poate de monotonă. Bineînțeles, mai și ajut, pe cei care merită. Cel mai frumos sentiment din lume este să știi că ai fost de folos cuiva.

Păi - Jelli, mhn24, SorriX, Monawar, steffiii, AG etc.

Baftă

| ahlrh a răspuns:

De ce iubesc eu TPU.ro 100%?
Nu știu sigur de ce, dar știu sigur că aici am găsit oameni:
(Pe scurt) care nu trebuie să lipsească din lista de prieteni.
Sau celălalt tip de oameni. de care trebuie să fugi.

Cea mai bună prietenă îmi este: NOjelli
(NOname + Jelli) dar să nu uităm și de ceilalți.
cum ar fi FemeiadeServiciuTPUro și Oanny.
Cu toți 4 pot spune într-un raport de. 89% că port conversații periodice.

| cristianorudi7 a răspuns:

Cica ne ajutam reciproc, siteul asta e de kkkrahatt

| Bastet a răspuns:

-0,0(5),că de-aia,înseamnă nimic
-mhn, muflă, şi ăilalţi, că mă bagă în seamă

| yumeee a răspuns:

39,4(2) %
Iniţial intrasem ca să pun nişte întrebări, apoi am rămas ca să văd ce-i cu site-ul ăsta, apoi am intrat în "febra" miştocăriei.
E greu să te abţii când auzi întrebări atât de stupide gen "m-am uitat la un film porno şi m-am udat : sunt însărcinată?", care SUNT PE BUNE.
Îmi plac aceste întrebări, totuşi. Îmi îndulcesc existenţa monotonă, şi mă fac să mă simt deşteaptă (în comparaţie cu acele creaturi).
big grin

| Cretaker a răspuns:

Imi place acest site, deoarece

| Parker a răspuns:

Nu iubesc TPU nici 5% cat iubesc oamenii de pe TPU. Stii cum e vorba aia, omul sfinteste locul.Si sa stiti ca nu culorile astea vesele au adus asa de multi oameni pe site happy
Dar daca ma intrebi pe mine,cum toti oamenii sunt speciali in felul lor,asa si userii TPU.Cei alaturi de care am impartasi idei prin mesaje si cei care mi-au raspuns intrebarilor sunt cei mai buni prieteni (de pe TPU, evident tongue)
Anyway, va salut pe toti si va urez la multi ani celor cu nume de flori!

| BoGhDaN a răspuns:

Situl imi place 100 % la 100 % si personele care imi plac cel mai mult sunt NeluL si Nonename

Răspuns utilizator avertizat
| Armyanka a răspuns:

0%.Nu am nici un prieten sad. Nimeni nu ma baga în seama;-jcrying.Si eu nu am făcut nimic rauu!sad

| Deeu_1723 a răspuns:

Mihnea şi eu unde sunt?

| lunarwolf a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa ne intelegem cu totii,sa nu intram in conflicte si sa ne respectam. [woow. Asta a iesit 'din degetele mele'?!laughing] Imi place TPU. happy Am cunoscut o gramada de oameni care sunt gata sa-mi sara,sa ne sara noua in ajutor.happy

Nu cred ca iti poti face 'cei mai buni prieteni' pe un forum. Prietenii buni ti-i alegi in viata reala,cu multa chibzuinta ce-i drept,dar nu in viata virtuala! Poti foarte simplu sa te amagesti,sa-ti faci o impresie despre o persoana de pe TPU si-apoi acel om s-o dea cu bata-n balta. happy
Eu zic sa-ti alegi prietenii adevarati din viata adevarata!

Priveste TPU ca si cum ar fi o comunitate din care faci parte,nu un loc din care iti alegi amicii. happy Iti va fi mult mai usor.hee hee

Uhmm.m-am invartit in jurul cozii.laughing Dar asta e parerea mea. De iubit, nu iubesc TPU, insa e un site pe care il frecventez. happy

Sper ca ti-am fost de folos. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place TPU pentru ca ne ajutam reciproc si vorbim despre subiectele comune pe care le gasim cu altii.
Cel mai mult imi place de @LastChance de pe site happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, e site-ul pe care il vizitez cel mai des. Inseamna o comunitate unde ne ajutam, radem, suferim, ne contrazicem si invatam unii de la altii. Nu cred ca e doar un site de intrebari, unde sa cautam ajutor, desi pentru asta a fost el de fapt creat. Avem ocazia de a intalni oameni deosebiti, mentalitati diferite dar si foarte multa prostie, e adevarat.
Cei mai buni prieteni... hmm. Prieteni virtuali... ce am in lista de prieteni.
Sunt multi, cei mai cei ar fi: 7h30 floare0albastra si Cereste (cum am putut uita oare de el?). Cu ei sunt mai apropiata decat cu restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cereste - NOjelli laughing? Uau, nu mă așteptam să fiu pusă lângă NOname.
Ce drăguț love struck mulțumesc ești un dulce love struck. Știam că suntem amici buni, dar nici chiar așa. E a doua oară când sunt surprinsă în felul ăsta pe TPU. O să notez :X.

| bogdan_2177 a răspuns:

Deocamdata sunt nou pe aici si nu mi-am facut prieteni, cat despre site, e ca si interesant mai ales ca am gasit cateva raspunsuri la unele intrebari