| anonim_4396 a întrebat:

La toti va apare ca "Sunteti un membru important/activ etc." supa ce raspundeti la o intrebare si va adreseaza cateva intrebari?
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Doar userilor "Seniori" le apare. Nu e obligatoriu să răspunzi la el.
Și acum o să-mi fie așa lene să completez chestionarul după ce o să dau pe "Răspunde", acum.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Din păcate, toţi suntem membrii importanţi şi tuturor ne apare chestionarul dupa ce răspundem la o întrebare.
Totuşi, suntem avantajaţi că nu e obligatoriu!

| TPU.ro a răspuns:

Acel chestionar apare doar userilor seniori, dupa ce posteaza un raspuns. Il folosim ca punct de plecare pentru planurile noastre de dezvoltare si ne ajuta completarile pe care le faceti.

Alexandra - TPU

| Alekzandra a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumesc mult!

| Ana94 a răspuns:

Mie da, doar că nu răspundhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este obligatoriu sa raspunzi la acel chestionar de fiacare data.Raspunzi cind vrei si daca vrei.Mult noroc.

| Iftode_Denis_1998 a răspuns:

Mie da, doar că nu răspund