| CaBBro a întrebat:

Am si eu o problema! Am avut mai demult un cont TPU! Ok, as vrea sa il recuperez dar nu stiu decat nick-name-ul! Cum as putea afla macar e-mail-ul de pe care e facut contul? Sau cum pot de acel cont? Rog raspuns urgent daca se poate

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca nu iti aduci aminte adresa de e-mail asociata contului, nu il mai poti recupera. Daca stii doar nick-ul, nu avem cum sa te ajutam, din pacate.

Alexandra - TPU

| CaBBro explică (pentru TPU.ro):

Off ..multumesc.dar in caz ca as putea dar puteti verifica daca acest cont este facut cumva pe un mail? mai exact tequillalady12@yahoo.com!

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Daca nu iti amintesti decat nick-name-ul, nu iti poti recupera contul. sad
O zi buna.