| SimonaCristina a întrebat:

La profilul meu spune ca am fost campionul zilei pe 29 noiembrie 2013.
Asa cum am inteles, trebuia sa primesc un mail de la admini.
Eu nu l-am primit.
Cam ce ar trebui sa fac?
Funda! happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-l pierzi, ai un pic de răbdare, te vor contacta adminii!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Mail-urile pentru centralizarea datelor personale sunt trimise in fiecare vineri de colega mea, Cristina.

Alexandra - TPU

| SimonaCristina explică (pentru TPU.ro):

Multumesc! O zi buna!

| TPU.ro a răspuns (pentru SimonaCristina):

La fel si tie happy

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
maine dimineata trimiti un mesaj adminilor si te va lamuri cu siguranta
O zi buna sa ai:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai puţină RĂBDARE!

DUPĂ data de 1 decembrie ( adică de mâine încolo ) vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar prin/după 15 decembrie se ÎNCEPE trimiterea coletelor ( după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în noiembrie )...

Deci, trebuie să ai RĂBDARE happy

Toate cele bune.

| SimonaCristina explică (pentru bursuc001):

Multumesc! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru SimonaCristina):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| alexs99 a răspuns:

In cel mai scurt timp vei primi un mail de la TPU in care ti se vor da mai multe detalii despre ceea ce trebuie sa faci pentru a intra in posesia tricourile.Deobicei,mail-urile sunt trimise la sfarsitul saptamanii, in ziua de vineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este adevarat ce spui, ai putina rabdare; vei fi contactat in curand pentru datele tale.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vei fi contactata in curand pentru a ti se cere datele.
Trebuie sa ai putina rabdare...
Eventual poti scrie mesaj adminilor,
http://www.tpu.ro/contact
Te pup!