| Ho1 a întrebat:

Cand am intrat pe email aveam o scrisoare unde scria ca am un raspuns castigator.Am intrat in scrisoare si scria intrebarea utilizatorului "... "am apasat pe intrebare "..."si am intrat pe TPU si in fata mi-a aparut "prima pagina" dar nu intrebarea si raspunsurile.De ce e asa?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este vorba de tine, ci de cel care a postat intrebarea, probabil a incalcat regula site-lui, de asta a fost sters, automat pierzi si tu funda si dispar si restul raspunsului din moment ce intrebarea a fost sters de admini.
Daca cel care a postat intrebarea l-ar fi stres, intrebarea ar fi fost anonim si ramaneau raspunsurile.
Cauta la raspunsurile tale castigatoare poate o gasesti acolo, mai exista si varianta ca daca ulterior intrebarea a fost mutat la o alta categorie atunci cand dai click de pe mess te arunca pe prima pagina.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca intrebarea a fost raportata si stearsa inclusiv si raspunsurile dispar.

| Ho1 explică (pentru evenso):

De ce, nu am scris ceva rau sau urat?!

| Ho1 explică (pentru evenso):

Nu-i. acolo, iata de ce am scris problema asta ca ma innervam.

| evenso a răspuns (pentru Ho1):

Atunci sigur au sters postarea adminii, nu mai ai ce sa faci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ho1):

Injura-i, daca te "innerveaza", papusica mik!

| evenso a răspuns (pentru Ho1):

Nu este vorba de tine, ci de cel care a postat intrebarea, probabil a incalcat regula site-lui, de asta a fost sters, automat pierzi si tu funda si dispar si restul raspunsului din moment ce intrebarea a fost sters de admini.
Daca cel care a postat intrebarea l-ar fi stres, intrebarea ar fi fost anonim si ramaneau raspunsurile.
Cauta la raspunsurile tale castigatoare poate o gasesti acolo, mai exista si varianta ca daca ulterior intrebarea a fost mutat la o alta categorie atunci cand dai click de pe mess te arunca pe prima pagina.