| TreiSurori a întrebat:

Cand incerc sa raspund la o intrebare sau chiar sa ma loghez pe TPU imi spune:

502 Bad Gateway

The server returned an invalid or incomplete response.

Dau refresh si tot asa e, las 10 minute si isi revine.
Help?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Probleme tehnice pe TPU si inca are foarte multe, se incarca foarte greu cand raspunzi, se vor repara cat de curand speram! Eu imi copiez tot raspunsul inainte de a ras[unde, deoarece nu vreau sa imi pierd continutul la care am muncit.
O zi buna!

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Servele TPU mai mereu au probleme dupa un update sau un nou sistem implementat pe site.

Probabil ca o sa se rezolve in urmatoarele zile.

A fost o perioada acum 1 an cand site-ul a mers asa mai bine de o luna.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
au fost probleme pana la amiaza, apoi am trimis un mesaj si mi-au confirmat ca problemele au fost remediate.
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Au fost probleme cu site-ul.Dar s-au mai remediat.Chiar daca nu in totalitate.

| onasis1961 a răspuns:

Sunt probleme mari serverul TPU.

| Lynna a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta de dimineata, si pe la pranz. In final am renuntat, si am intrat pe TPU cam acum o ora, si acum imi merge bine. Este vorba de niste probleme tehnice.

| Fatamuntilor a răspuns:

E o probema generala.Adminii zic ca au remediato.

| drogh a răspuns:

Nu te îngrijora, sunt probleme cu serverul care face figuri. Trebuie să ai nervii tari până când se va rezolva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt probleme cu serverul, să sperăm că se vor remedia curând.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroare,de la server.