| anonim_4396 a întrebat:

Ce are TPU azi? Oriunde intru să văd întrebări sau să răspund la întrebări îmi apare asta :

"502 Bad Gateway

The server returned an invalid or incomplete response."

Ce ar trebui să fac? Nici cu refresh nu merge!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Să aşţepţi ar fi o idee.
Probabil e o problemă temporară. Se va rezolva în curând. Iar între timp poţi să insişti cu refresh-uri (în unele cazuri reîmprospătarea chiar ajută).

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Duminica ne-am confruntat cu cateva probleme de natura tehnica care au fost remediate in jurul orei 16.

Alexandra - TPU

| mixxjim a răspuns:

Si la mine face la fel, inclusiv la Oracol mi-a facut asa

| GiAnca a răspuns:

Aceasi problema o am si eu. sad
Dar la mine daca dau de cateva ori ''Refresh'' merge.

| товарищ a răspuns:

Si mie! la mine cu refresh merge. o fi o defectiune la site happy. dar e enervant