| Roxett a întrebat:

Cand votez un raspuns nu trebuie sa-mi confirme ca am votat sau sa ma intrebe daca sunt siguraca vreau sa votez? Eu cand votez un raspuns imi arata un punctulet deasupra votului si imi apar toate voturile in gri.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu te mai agita cu votatul pentru ca, de vreo trei saptamani, functia de votare nu mai functioneaza.
Adminii sunt mult prea ocupati sa puna cretinisme pe blog ca sa mai aiba timp si sa rezolve problemele tehnice ale site-ului. Probleme care se inmultesc pe zi ce trece.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal bifezi cerculetul si apoi bifa din dreapta voturilor si cu asta s-a terminat votarea, nu te mai intreaba nimic. Problema este ca programul TPU nu mai functioneaza in totalitate ori functioneaza defectuos si nu mai adauga voturile la Punctaj ci numai la Voturi date de. in ultimele 60 zile, sper sa se rezolve candva. Numai bine!