| Speranta12 a întrebat:

De ce nu apar vizibil pe TPU voturile date unui raspuns? Ca sa vada lumea care e considerat bun si care e considerat eronat de mai multi oameni. Ca in momentul de fata trebuie sa faci click-uri in plus pana sa afli voturile la un comentariu. Ar trebui ca ele sa apara mai vizibil, ca likeurile, si nu ascunse.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vezi cronologie si relevanta?

| Speranta12 explică (pentru RAY):

Da, dar vreau sa apara voturile ca like-urile, adica mult mai vizibile. Ca in momentul de fata trebuie sa faci click-uri in plus pana sa afli voturile la un comentariu.

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Inteleg ideea si eu vreau asta